logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Konkurs Kronik OSP
autor: MJ Piątek, 15 lipca 2022 r.
     Blisko 200 Ochotniczych Straży Pożarnych województwa warmińsko-mazurskiego prowadzi kroniki. Chcemy docenić pracę osób, które poświęcają swój czas i energię, by dokumentować działalność ratowniczą i społeczną, życie codzienne i uroczyste chwile swoich jednostek.
     Wszystkie jednostki, które chcą pochwalić się swoimi kronikami zachęcamy do ich nadsyłania do Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Olsztynie (do kroniki należy dołączyć kartę zgłoszenia). Najlepsze z nich zostaną nagrodzone, a te naj-naj-najciekawsze wezmą udział w ogólnopolskim Konkursie Kronik organizowanym przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Na kroniki przesłane przez Oddziały Powiatowe albo bezpośrednio przez zainteresowane jednostki OSP czekamy do 16 sierpnia br.
     Prosimy o nadsyłanie również powstających w Waszych jednostkach opracowań historycznych (publikacje książkowe, albumy, zeszyty, jednodniówki itp.). Na te zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia br. (wzór zgłoszenia)
     Jeśli wiesz, że któraś z OSP woj. warmińsko-mazurskiego prowadzi swoją kronikę, przekaż jej tę wiadomość.
powrót
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3781878