Grupa I – PRZEDSZKOLNA – oceniano 40 prac
· Nadia Prajwocka – gm. Morag, pow. ostródzki
· Wiktoria Rudź – gm. Ketrzyn, pow. kętrzyński
· Julia Mędyk – gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski
· Bartłomiej Olejarczyk – gm. Lidzbark Warmiński, pow. Lidzbarski
· Antonina Czacharowska – gm. Morąg, pow. ostródzki
Grupa II – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I-III – oceniano 39 prac
· Natalia Wojciechowska – gm. Olecko, pow. olecki
· Kajetan Krzysztoszek – gm. Morąg, pow. ostródzki
· Jakub Gajewski – gm. Grunwald, pow. ostródzki
· Aleksander Żuk – gm. Morąg, pow. ostródzki
· Maksymilian Żuk – gm. Morąg, pow. ostródzki
· Kacper Markowski – gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski
Grupa III – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV-VI – oceniano 41 prac
· Hubert Gut – gm. Piecki, pow. mrągowski
· Kinga Koźlakiewicz – gm. Morąg, pow. ostródzki
· Maja Brejnak – gm. Morąg, pow. ostródzki
· Oliwia Siwa – gm. Grunwald, pow. ostródzki
· Maria Ejsymont – gm. Morąg, pow. ostródzki
Grupa IV– SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY VII-VIII, GIMNAZJUM – oceniano 29 prac
· Oliwia Kozłowska – gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski
· Justyna Chojnacka – gm. Morąg , pow. ostródzki
· Radosław Pastuszyński – gm. Gołdap, pow. gołdapski
· Amelia Harasim – gm. Orneta, pow. lidzbarski
· Weronika Szulc – gm. Grunwald, pow. ostródzki
· Nikola Kobylewska – gm. Godkowo, pow. elbląski
Grupa V– SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE – oceniano 16 prac
· Magdalena Drozd – gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski
· Oktawian Predko – gm. Korsze, pow. kętrzyński
· Anna Krajewska – gm. Morąg, pow. ostródzki
Grupa VI– DOROŚLI – oceniano 6 prac
· Marta Zaborowska – gm. Frombork, pow. braniewski
· Krzysztof Stępowski – gm. Frombork, pow. braniewski
· Maciej Smykowski – gm. Kętrzyn, pow. kętrzyński
WYRÓŻNIENIE
Aleksandra Chmielewska – gm. Olecko, pow. olecki
Łącznie zakwalifikowano 29 prac do eliminacji krajowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego. Zostały one przekazane na eliminacje centralne do Warszawy.
Planowane jest spotkanie autorów wyróżnoonych w Olsztynie w miesiącu marcu - powiadomienia wyślemy pocztą.