Sport

Polecamy

Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym
autor: GM Środa, 06 lipca 2011 r.
Juz w sobotę rozpoczynaja się Mistrzostwa. Start swój zgłosiło 40 ekip z 14 województw. WYKAZ DRUŻYN
Trzydzieści dziewięć załóg strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych z 14 województw wzięło udział w odbywających się w Wilkasach VI Mistrzostwach Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym
     VI Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym wygrała drużyna strażaków z Solca Kujawskiego. Nasze ekipy zajęły następujące miejsca Spytkowo mężczyźni 6, Miłki 8, Pluski 14, Miłakowo A 17, Miłakowo B 22, Węgorzewo 24, Spytkowo kobiety 38 i Wydminy 39.
   Mistrzostwa zostały rozegrane w czterech konkurencjach. Były to: tor przeszkód, budowa wału przeciwpowodziowego, wyścig łodzi wiosłowych i slalom łodzi motorowych. Kolejna klasyfikacja zależała od mocy silnika i tak w klasie do 30 KM najlepszą drużyna z Nakła nad Notecią, w klasie 31-50 KM Solec Kujawski a w klasie pow. 51 KM Licheń Stary
     Mistrzostwa odwiedzili między innymi wicepremier Waldemar Pawlak, wojewoda warmińsko-mazurski Marian Podziewski,  Komendant Główny PSP Wiesław Leśniakiewicz i wielu innych gości.