logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Mistrz gry badmintona
Wtorek, 11 kwietnia 2017 r.
foto_news
       Mateusz BYCZUK z Ornety, członek Ochotniczej Straży Pożarnej w Ornecie zdobył MISTRZOSTWO POLSKI w grze podwójnej i vice-mistrzostwo Polski w grze pojedynczej w badmintonie na  MISTRZOSTWACH   POLSKI  PRACOWNIKÓW SŁUŻB  MUNDUROWYCH  które odbyły się dn,25-26 .03.2017 w miejscowości Sitkówka-Nowiny (woj.świętokrzyskie).
           Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

czytaj całość ...
Konferencja prasowa
autor: GM Środa, 05 kwietnia 2017 r.
foto_newsWczoraj przed strażnicą OSP w Bartągu spotkaliśmy się z mediami z naszego regionu by przedstawić nasze stanowisko w kwestii projektu zmian ustawy o ochronie przeciwpożarowej, projekcie obywatelskim w sprawie dodatkó do emerytur i bieżacych spraw Zwiazku i OSP.
W konferencji uczestniczyli - wiceprezes Józef Maciejewski i członek prezydium ZW - Andrzej Abako - obaj także członkowie Zarządu Głównego Związku oraz dyrektor Grzegorz Matczyński.
więcej
olsztyn 24         telewizja retv   gazeta olsztyńska,  gazeta wyborcza
Raporty OSP
autor: GM Piątek, 24 marca 2017 r.
foto_newsPrzypominamy o wprowadzeniu raportów o stanie OSP do elektronicznego systemu. BRAKUJE jeszcze 292. Zadanie to powinnobyć wykonane do 14 dni po zebraniu OSP. Zwracamy takż euwagę na poprawnośc wprowadzanych danych - zdarzają się informacje niespójne i nieprawidłowe jak np - zdolność do działań ratowniczo-gaśniczych a powołanie JOT. Prosimy o starannośc w wypełnianiu danych.
Ostateczny termin wprowadzenia informacji  to10 kwietna br.
poniżej informacja o raportach wg powiatów
czytaj całość ...
Zła zmiana w ustawie o ochronie przeciwpożarowej
Piątek, 24 marca 2017 r.
foto_news

          W dniu 16 marca 2017r. grupa posłów PiS złożyła w sejmie projekt nowelizacji ustawy o ochronie przeciwpożarowej. Zła zmiana dotyczy sposobu dystrybucji środków przekazywanych przez zakłady ubezpieczeń na potrzeby jednostek ochrony przeciwpożarowej, uzyskanych z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia od ognia. Zmiany te powodują że powstaje zagrożenie, że ochotnicze straże pożarne nie będą otrzymywać dofinansowania na takie działania jak:
-   zakup mundurów strażackich (mundury koszarowe, mundury wyjściowe, kurtki, itp.)
      szkolenia z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy,
      propagowanie bezpieczeństwa przeciwpożarowego a szczególnie praca z młodzieżą, umundurowanie MDP, zawody, turnieje, konkursy.
więcej - zosprp.pl w tym projekt, lista podpisów

strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 1690659