logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
2017 - TIMBERSPORTS
Poniedziałek, 03 lipca 2017 r.
Szkolenie komputerowe w OSP Milejewo 4-8 lipca
autor: AN Poniedziałek, 10 lipca 2017 r.
foto_news

Od 4 do 8 lipca w OSP Milejewo odbyło się  szkolenie  komputerowe Druhów z jednostek OSP Gminy Milejewo. Bardzo przydatne szkolenie podwyższające kwalifikacje tak do pracy jak i działalności w OSP. W ramach praktycznych zajęć nasi Koledzy (niestety nie było Pań, oczywiście z wyjątkiem wizytującej szkolenie Pani Dyrektor Anny Nowocień i sympatycznych trenerek) uruchomili komunikację emailową dedykowaną dla Związku, założyli strony internetowe OSP, tworzyli prezentacje, robili kalkulacje, pisali pisma, organizowali wideokonferencje. Dzięki udostępnionej dla Związku przez Google przestrzeni dyskowej Koledzy umieścili tam część swoich archiwów (zdjęcia, dokumenty itp.).

czytaj całość ...
Sztandar dla OSP Dąbrówno
autor: GM Poniedziałek, 10 lipca 2017 r.
foto_newsW dniu 8 lipca 2017 roku w OSP Dąbrównie odbyło się pożegnanie starego sztandaru i przywitanie nowego. Stary sztandar strażacy otrzymali w 1970 roku i występowali z nim do 8 lipca, kiedy to z rąk Gustawa Marka Brzezina - prezesa ZOW ZOSP RP woj. Warmińsko-Mazurskiego otrzymali nowy sztandar. Sztandar został ufundowany przez społeczność lokalną, a fundatorzy zostali upamiętnieni "gwoźdźmi", którymi ozdobiono drzewiec sztandaru.
czytaj całość ...
Sztandar dla OSP w Sątopach Samulewie
autor: GM/MM Piątek, 07 lipca 2017 r.
foto_news
      W ubiegłą sobotę - 1 lipca odbyła się uroczystość wręczenia sztandaru dla OSP w Sątopach Samulewie. Po mszy św. w kościele pw. Św. Jodoka w trakcie uroczystego apelu dh. Stanisław Mikulak w imieniu ZOW ZOSP RP wręczył sztandar druhom z OSP.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 1851721