logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Strażacy ochotnicy z Rozóg mają nowy sztandar.
autor: ZS Piątek, 30 czerwca 2017 r.
foto_news


Strażacy ochotnicy z Rozóg mają nowy sztandar. Fundatorem jest lokalna społeczność, a rodzicami chrzestnymi - miejscowi przedsiębiorcy: Danuta Zagożdżon i Grzegorz Winiarek.
          Nowy sztandar OSP Rozogi został udekorowany przyznanym jednostce Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa.

 

            W niedzielę 25 czerwca 2017 r. odbyły się uroczystości z okazji nadania nowego sztandaru Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozogach oraz przypadającej w tym roku 70. rocznicy reaktywowania po II Wojnie Światowej funkcjonowania jednostki. Należy podkreślić że, według opracowania pułkownika Stanisława Mikulaka pod tytułem: „Ochotnicze Straże Pożarne w Prusach Wschodnich na Warmii i Mazurach – zarys historyczny do 1945 r.” jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozogach została założona w 1898 r., czyli 119 lat temu. I obie te daty znajdują się na sztandarze.
czytaj całość ...
Dotacje na sprzęt.
autor: GM Czwartek, 29 czerwca 2017 r.
foto_news
       Informujemy, że posiadamy dotację do zakupu sprzętu. Dotację mogą otrzymać te OSP, które złożyły na początku roku stosowne zamówienie. Dotowany sprzęt to hełmy strażackie, buty strażackie sznurowane oraz rękawice strażackie. Odbiór towaru możliwy od sierpnia do końca października. Po odbiór towaru prosimy zgłaszać się z pieczątkami OSP.

Środa, 21 czerwca 2017 r.
foto_newsAgencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiłą konkurs na konkursu jest krótki film promocyjny lub reklamowy ujęty w formie multimedialnej, trwający minimalnie 60 a maksymalnie 120 sekund o tematyce tytułowej konkursu, promującej bezpieczną zabawę i pracę na wsi podczas wakacji.
więcej w załacznik
Mistrzostwa Polski STIHL TIMBERSPORTS® w 2015 roku
autor: GM - olsztyn 24 Wtorek, 27 czerwca 2017 r.
foto_newsDwunastu zawodników wyposażonych w potężne piły, siekiery i pilarki stara się w jak najszybszym tempie przerąbać i przeciąć potężne kłody drewna. Brzmi jak dzień pracy ekipy drwali w lesie? Nie, to jeden z najbardziej ekscytujących i widowiskowych sportów ekstremalnych. Ostróda doświadczyła już emocji związanych z Mistrzostwami Polski STIHL TIMBERSPORTS® w 2015 roku. W lipcu ponownie do miejskiego amfiteatru zawita ta niezwykła impreza – sportowy show dostarczający kibicom masy wrażeń. więcej
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

16/09/2017
Zawody wojewódzkie MDP
17/09/2017
Przeglą orkiestr

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 1742136