logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Nowe samochody w gminie Gietrzwałd.
Poniedziałek, 20 listopada 2017 r.
foto_newsW niedzielę 19 listopada odbyła się uroczystość przekazania samochodów ratowniczo-gaśniczych dla OSP w gminie Gietrzwałd. Uroczystość na która przybyli między innymi Marszałek Województwa Gustaw Marek Brzezin - prezes ZOW ZOSP RP rozpoczęła Msza Święta w Bazylice Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Przekazanie samochodów dla OSP w Sząbruku i OSP w Gietrzwałdzie odbyło się przed Domem Pielgrzyma, tam też dokonano poświęcenia pojazdów.
czytaj całość ...
Cyfrowe Święto Niepodległości druhów powiatu elbląskiego.
Wtorek, 14 listopada 2017 r.
foto_newsZarząd Oddziału Powiatowego OSP w Elblągu zorganizował w OSP Milejewo „cyfrowe” obchody 99 rocznicy odzyskania niepodległości. Punktualnie o 13.00 rozpoczęła się uroczysta zbiórka, którą dowodził Członek Zarządu Powiatowego druh Tomasz Kwietniewski.
więcej na stronie zosprp
Wtorek, 31 października 2017 r.
       Dzisiaj w przeddzień WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH odwiedziliśmy groby działaczy strażackich w Olsztynie oraz zapaliliśmy znicze pod pomnikiem Strażakom Poległym w Akcji.
KWPSP 
czytaj całość ...
Sukcesy OSP Olsztyn-Gutkowo
autor: GM Wtorek, 31 października 2017 r.
foto_news

           Wczoraj - 30 października w Bibliotece Multimedialnej Planeta 11 w Olsztynie odbyło się spotkanie pod nazwą „Ochotnicza Straż Pożarna w XXI wieku”. Okazją do spotkania okazały się ostatnie sukcesy strażaków z Gutkowa. Najważniejszym z nich to wygrana w Olsztyńskim Budżecie Obywatelskim, która to pozwoli na rozpoczęcie budowy nowej remizy, kolejna to otrzymanie dotacji w kwocie 3400 zł. z fundacji ORLEN. Jednak uczestnicy spotkania wyczekiwali na kolejne osiągnięcie jakim była prezentacja filmu reklamowego - zachęcającego do wstąpienia do OSP - .... nie trać życia wstąp do straży"

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 1851715