logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Zjazd OP ZOSP RP w Olecku
autor: GM Czwartek, 01 grudnia 2016 r.
foto_news
 30 listopada odbył się Zjazd OP ZOSP RP w Olecku. W trakcie Zjazdu po sprawozdaniu prezesa wywiązała się dyskusja w trakcie której poruszono takie zagadnienia jak: - problemy naborem nowych osób do OSP a w szczególności do JOT-ów, - potrzebę kontynuacji zakupów smochodów pożarniczych, - brak wsparcia finansowego do budowy i remontów straznic, - nie zawsze trafne decycje dotyczące zakupów sprzętu wynikające z zaleceń - normatywów, - nie zawsze przychylne działania pracodawców w stosunku do członków OSP w przypadku potrzeby udziału w akcjach podczas pracy.
Zjazd powierzył ponownie  funkcję Prezesa Oddziału Powiatowego Stanisławowi Ciechanowiczowi. 
czytaj całość ...
Zjazd OP ZOSP RP w Węgorzewie
autor: GM Poniedziałek, 28 listopada 2016 r.
foto_news
     W sobotę 26 listopada odbył się Zjazd OP ZOSP RP w Węgorzewie. W zjezdzie uczestniczyło 9 delegatów na ogólnailość 10 oraz przedstawiciele do Zarządu i goście. Sprawozdanie z działalności przedstawił ustępujący prezes Jan Skrypoczko, którego członkowie nowego Zarządu ponownie wybrali na prezesa.
czytaj całość ...
Zjazd OP ZOSP RP w Gołdapi
autor: GM Czwartek, 24 listopada 2016 r.
foto_news
  23 listopada odbył się Zjazd OP ZOSP RP w Gołdapi. Zjazd zorganizowano w siedzibie Starostwa Gołdapskiego, a uczestniczyło w nim 21 delegatów spośród 29 wybranych na zjazdch gminnych oraz ustępujący stary zarząd i przedstwiciele do nowego. Po sprawozdaniu z działalności wywiązała się dyskusja, która zobrazowała najistotniejsze problemy nurtujące członków OSP i działaczy Związku. Sprawy te to między innymi: 
czytaj całość ...
Zjazd OP ZOSP RP w Szczytnie
autor: GM Poniedziałek, 21 listopada 2016 r.
foto_news

W dniu 18 listopada odbył się Zjazd OP ZOSP RP w Szczytnie. W trakcie Zjazdu wybrano ponownie na prezesa ZOP Jarosława Matłacha, który do zarządu został dołączony jako przedstawiciel organizacji współpracujących – Starosta. Na przedstawiciela do ZOW ZOSP wybrano Krzysztofa Fajbusia.

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

27/05/2017
Zjazd OW ZOSP RP woj Warmińsko-Mazurskiego
25/06/2017
Konkurs Kronik - termin składania kronik do OW ZOSP RP

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 1654585