logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Strażacy z ZSTI szkolili się we Fromborku
autor: AN Wtorek, 20 czerwca 2017 r.
foto_news
W dniach 12-14.06. 2017 roku uczniowie klas strażackich Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych z Elbląga uczestniczyli w manewrach szkoleniowych zorganizowanych wspólnie z OSP Braniewo i  OSP Frombork. W czasie realizacji szkolenia zostały przedstawione zagadnienia m.in. z zakresu ratownictwa medycznego, taktyki walki z pożarami wewnętrznymi i zewnętrznymi, rozwijania linii gaśniczych i wiele innych. Uczniowie mieli okazję zapoznać się również ze specyfikacją pracy Jednostki OSP w Braniewo  OSP Frombork jak również PSP w Braniewie.
czytaj całość ...
Ogólnopolskie Mistrzostwa w ratownictwie w ramach Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy - Barczewo 2017
autor: GM Poniedziałek, 19 czerwca 2017 r.
foto_newsW dniu 18 czerwca zakończyły sie XI Ogólnopolskie Mistrzostwa w Ratownictwie KPP. Startowały 32 ekipy z całej Polski.( - ich wykaz ) . Po wykonaniu 16 zdań najlepszą ekipą okazała się druzyna z OSP Luboń woj. wielkopolskie. więcej na stronach :
czytaj całość ...
Zawody sportowo – pożarnicze strażaków ochotników w powiecie kętrzyńskim
autor: Sz.S Wtorek, 13 czerwca 2017 r.
foto_news

W dniu 10 czerwca 2017 r. na płycie boiska gminnego w Barcianach odbyły się VII Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP) z terenu powiatu. Startowały drużyny seniorów, a także Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze (MDP) zarówno chłopców jak i dziewcząt w wieku 12 – 16 lat – łącznie w całych zawodach wzięło udział 8 zespołów. W zawodach brały udział wszystkie drużyny OSP, które zgłosiły chęć rywalizowania z innymi ekipami.

czytaj całość ...
Dwa średnie samochody ratowniczo gaśnicze dla OSP w gminie Purda.
autor: GM Poniedziałek, 12 czerwca 2017 r.
foto_news
W dniu 9 czerwca przed remizą strażacką w Nowej Wsi w gminie Purda odbyła się uroczystość przekazania samochodów pożarniczych dla OSP w Butrynach i OSP w Nowej Wsi. Za ponad 1,6 mln złotych gmina zakupiła te nowe pojazdy wykorzystując dotację z 680 tys. zł z funduszy europejskich - Regionalny Program Operacyjny, korzystając z pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz funduszy własnych
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 1851724