logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Zjazd OP ZOSP RP w Braniewie
autor: IŚ / GM Poniedziałek, 05 grudnia 2016 r.
foto_news
W sobotę, 3 grudnia odbył się IV Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Braniewie. Zjazd odbył się w spichlerzu mariackim w Braniewie. W obradach uczestniczyło 28 delegatów, spośród 38 członków OSP wybranych na zjazdach gminnych, członkowie ustępującego zarządu oraz zaproszeni goście. Zjazd ponownie wybrał na Prezesa dh. Tomasza Sielickiego, który również został wybrany jako przedstawiciel do ZOW ZOSP RP w Olsztynie na kadencję 2017 – 2022.
czytaj całość ...
Zjazd OP ZOSP RP w Olsztynie
autor: GM Poniedziałek, 05 grudnia 2016 r.
foto_news
   3 grudnia w Olsztyńskim Starostwie odbył się Zjazd OP ZOSP RP w Olsztynie. W Zjeździe uczetniczyło ponad 80 osób w tym delegaci, których było 22, co stanowiło 90% ogólnej ich ilości. Prezes Mirosław Pampuch przedstawił informację z działalności, a po dyskusji i wystąpieniach gości Zjazd zatwierdził 34 osobowy nowy zarząd. W wyniku jego ukonstytuowania się wybrano nowego prezesa. Została nim Małgorzata Chyziak - Starosta Olsztyński.
sprawozdanie z działalności za kadencję 2011-2016
czytaj całość ...
Zjazd OP ZOSP RP w Ełku
autor: GM Poniedziałek, 05 grudnia 2016 r.
foto_news   W Prostkach w dniu 2 grudnia obradował Zjazd OP ZOSP RP w Ełku. W Zjezdzie uczestniczyli samorządowcy z powiatu oraz przedstawiciele PSP na czele z Komendantem Wojewódzkim st. bryg. Mirosławem Hołubowiczem. Informację z pracy Zarządu za 5 lat przedstawił ustępujący prezes Jarosław Franczuk, a uzupełnił ją Komendant Powiatowy PSP Marek Markowski.
   Uczestnicy Zjazdu wybrali nowego prezesa Mirosława Orłowskiego, zastąpił on Jarosława Franczuka, który był prezesam przez trzy poprzednie kadencje.
czytaj całość ...
Informacja o kwocie pozyskanej z 1% za rok 2015
autor: GM Piątek, 02 grudnia 2016 r.
foto_news
     UWAGA - aktualizacja z dnia 5 grudnia
Informujemy o kwotach pozyskanych w ramach 1% dla ZOSP RP i przeznaczonych dla OSP. Kwota pozyskana za 2015 rok dla OSP to 157 604 zł, jest ona większa od kwot pozyskanych w latach poprzednich. MOZLIWE SĄ ZMIANY W KWOTACH PRZYDZIELONYCH DLA OSP Z UWAGI NA DUŻĄ ILOŚĆ DARCZYŃCÓW W KRAJU - listy są weryfikowane w poszczególnych województwach
UWAGA - środki będzie można wybrać dokonując zakupu sprzętu i umundurowania w naszym biurze lub otrzymać z kasy OW ZOSP bądź na konto na podstawie okazanej faktury zakupu z opisem informującym o źródle pochodzenia środków.
TABELA Z ROZDZIAŁEM ŚRODKÓW DLA OSP
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

27/05/2017
Zjazd OW ZOSP RP woj Warmińsko-Mazurskiego
25/06/2017
Konkurs Kronik - termin składania kronik do OW ZOSP RP

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 1654589