logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Środa, 21 czerwca 2017 r.
foto_newsAgencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiłą konkurs na konkursu jest krótki film promocyjny lub reklamowy ujęty w formie multimedialnej, trwający minimalnie 60 a maksymalnie 120 sekund o tematyce tytułowej konkursu, promującej bezpieczną zabawę i pracę na wsi podczas wakacji.
więcej w załacznik
Mistrzostwa Polski STIHL TIMBERSPORTS® w 2015 roku
autor: GM - olsztyn 24 Wtorek, 27 czerwca 2017 r.
foto_newsDwunastu zawodników wyposażonych w potężne piły, siekiery i pilarki stara się w jak najszybszym tempie przerąbać i przeciąć potężne kłody drewna. Brzmi jak dzień pracy ekipy drwali w lesie? Nie, to jeden z najbardziej ekscytujących i widowiskowych sportów ekstremalnych. Ostróda doświadczyła już emocji związanych z Mistrzostwami Polski STIHL TIMBERSPORTS® w 2015 roku. W lipcu ponownie do miejskiego amfiteatru zawita ta niezwykła impreza – sportowy show dostarczający kibicom masy wrażeń. więcej
Obóz MDP 2017
autor: GM Poniedziałek, 26 czerwca 2017 r.
foto_news
W niedzielę 25 czerwca ruszył pierwszy turnus obozu Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Kikitach. Jego komendantem jest jak zawsze druh Leon Wiśniewski. Obóz jest współfinansowany przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie.
Konferencja historyczna w Szczytnie
autor: GM Piątek, 23 czerwca 2017 r.
foto_news        W dniu 22 czerwca ZOP ZOSP RP w Szczytnie zorganizował konferencją poświęconą działalności OSP w powiecie. Gospodarzem spotkania był Jarosław Matłach - prezes ZOP  a zarazem Starosta Szczycieński, uczestniczyła w nim także Sylwia Jaskulska - członek zarządu wojeówdztwa. Referaty wygłosili min: Sławomir Ambroziak, Władysław Świeczkowski, Marek Nowotka, Zbigniew Stasiłojć. 
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 1851717