logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy










 
Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze
Wtorek, 20 kwietnia 2010 r.
Lp. Powiat Gmina Miejscowość
1 Bartoszyce Górowo Iławeckie
2 Bartoszyce Bartoszyce Bezledy
3 Bartoszyce Bartoszyce Galiny
4 Bartoszyce Bartoszyce Łabędnik
5 Bartoszyce Bartoszyce Nalikajmy
6 Bartoszyce Bartoszyce Wojciechy
7 Bartoszyce Bisztynek Bisztynek
8 Bartoszyce Bisztynek Sątopy
9 Bartoszyce Bisztynek Troszkowo
10 Bartoszyce Bisztynek Unikowo
11 Bartoszyce Bisztynek Wozławki
12 Bartoszyce Górowo Iławeckie Pieszkowo
13 Bartoszyce Górowo Iławeckie Toprzyny
14 Braniewo Braniewo
15 Braniewo Braniewo Lipowina
16 Braniewo Braniewo Żelazna Góra
17 Braniewo Frombork Frombork
18 Braniewo Frombork Jędrychowo
19 Braniewo Frombork Wielkie Wierzno
20 Braniewo Lelkowo Lelkowo
21 Braniewo Lelkowo Wyszkowo
22 Braniewo Pieniężno Pieniężno
23 Braniewo Płoskinia Długobór
24 Braniewo Płoskinia Płoskinia
25 Działdowo Działdowo Petrykozy
26 Działdowo Działdowo Turza Wielka
27 Działdowo Działdowo Uzdowo
28 Działdowo Działdowo Wysoka
29 Działdowo Iłowo Osada Białuty
30 Działdowo Iłowo Osada Narzym
31 Działdowo Lidzbark Kiełpiny
32 Działdowo Lidzbark Lidzbark
33 Działdowo Płośnica Mały Łęck
34 Działdowo Płośnica Wielki Łęck
35 Działdowo Rybno Dębień
36 Działdowo Rybno Hartowiec
37 Działdowo Rybno Rybno
38 Działdowo Rybno Żabiny
39 Elbląg Godkowo Godkowo
40 Elbląg Godkowo Grądki
41 Elbląg Godkowo Skowrony
42 Elbląg Gronowo Elbląskie Fiszewo
43 Elbląg Markusy Krzewsk
44 Elbląg Markusy Markusy
45 Elbląg Markusy Nowe Dolno
46 Elbląg Markusy Żurawiec
47 Elbląg Milejewo Milejewo
48 Elbląg Młynary Błudowo
49 Elbląg Młynary Karszewo
50 Elbląg Młynary Kurowo Braniewskie
51 Elbląg Młynary Młynary
52 Elbląg Młynary Sąpy
53 Elbląg Pasłęk Aniołowo
54 Elbląg Pasłęk Borzynowo
55 Elbląg Pasłęk Marianka
56 Elbląg Pasłęk Rzeczna
57 Elbląg Pasłęk Zielonka Pasłęcka
58 Elbląg Rychliki Jelonki
59 Elbląg Rychliki Kwietniewo
60 Elbląg Rychliki Rychliki
61 Elbląg Rychliki ¦więty Gaj
62 Elbląg Tolkmicko Kamionek Wielki
63 Elbląg Tolkmicko Łęcze
64 Elbląg Tolkmicko Pogrodzie
65 Ełk Kalinowo Borzymy
66 Ełk Kalinowo Kalinowo
67 Ełk Kalinowo Milewo
68 Ełk Kalinowo Pisanica
69 Ełk Stare Juchy Skomack Wielki
70 Ełk Stare Juchy Stare Juchy
71 Giżycko Miłki Miłki
72 Giżycko Miłki Rydzewo
73 Giżycko Ryn Ryn
74 Giżycko Wydminy Wydminy
75 Gołdap Banie Mazurskie Lisy
76 Gołdap Dubeninki Dubeninki
77 Gołdap Dubeninki Żytkiejmy
78 Gołdap Gołdap Dunajek
79 Gołdap Gołdap Górne
80 Gołdap Gołdap Grabowo
81 Iława Iława Gałdowo
82 Iława Iława Iława
83 Iława Iława Ławice
84 Iława Iława Mątyki
85 Iława Iława Rudzienice
86 Iława Iława Stradomno
87 Iława Iława Ząbrowo
88 Iława Kisielice Butowo
89 Iława Kisielice Goryń
90 Iława Kisielice Jędrychowo
91 Iława Kisielice Kisielice
92 Iława Kisielice Klimy
93 Iława Kisielice Łęgowo
94 Iława Lubawa Byszwałd
95 Iława Lubawa Grabowo
96 Iława Lubawa Kazanice
97 Iława Lubawa Łążyn
98 Iława Lubawa Prątnica
99 Iława Lubawa Rożental
100 Iława Lubawa Szczepankowo
101 Iława Lubawa Targowisko
102 Iława Lubawa Zielkowo
103 Iława Susz Redaki
104 Iława Susz Susz
105 Iława Zalewo Boreczno
106 Iława Zalewo Dobrzyki
107 Iława Zalewo Jerzwałd
108 Iława Zalewo Zalewo
109 Kętrzyn Barciany Barciany
110 Kętrzyn Barciany Mołtajny
111 Kętrzyn Barciany Skandawa
112 Kętrzyn Reszel Reszel
113 Kętrzyn Srokowo Jegławki
114 Kętrzyn Srokowo Srokowo
115 Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
116 Lidzbark Warmiński Kiwity Kiwity
117 Lidzbark Warmiński Kiwity Żegoty
118 Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński Rogóż
119 Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński Runowo
120 Lidzbark Warmiński Lubomino Lubomino
121 Lidzbark Warmiński Lubomino Wilczkowo
122 Lidzbark Warmiński Orneta Bażyny
123 Lidzbark Warmiński Orneta Henrykowo
124 Lidzbark Warmiński Orneta Mingajny
125 Lidzbark Warmiński Orneta Orneta
126 Mrągowo Mikołajki Grabówka
127 Mrągowo Mikołajki Olszewo
128 Mrągowo Mikołajki Woźnice
129 Mrągowo Mrągowo Mrągowo
130 Mrągowo Piecki Krutyń
131 Mrągowo Piecki Nawiady
132 Mrągowo Sorkwity Rybno
133 Mrągowo Sorkwity Sorkwity
134 Mrągowo Sorkwity Warpuny
135 Nidzica Janowiec Kościelny Janowiec Kościelny
136 Nidzica Kozłowo Krokowo
137 Nidzica Kozłowo Lipowo
138 Nidzica Kozłowo Szkotowo
139 Nidzica Nidzica Napiwoda
140 Nowe Miasto Lubawskie Biskupiec Pomorski Biskupiec
141 Nowe Miasto Lubawskie Biskupiec Pomorski Krotoszyny
142 Nowe Miasto Lubawskie Biskupiec Pomorski Lipinki
143 Nowe Miasto Lubawskie Biskupiec Pomorski Łąkorz
144 Nowe Miasto Lubawskie Biskupiec Pomorski Osetno
145 Nowe Miasto Lubawskie Grodziczno Grodziczno
146 Nowe Miasto Lubawskie Grodziczno Lorki
147 Nowe Miasto Lubawskie Grodziczno Mroczenko
148 Nowe Miasto Lubawskie Grodziczno Mroczno
149 Nowe Miasto Lubawskie Grodziczno Ostaszewo
150 Nowe Miasto Lubawskie Grodziczno Świniarc
151 Nowe Miasto Lubawskie Grodziczno Zajączkowo
152 Nowe Miasto Lubawskie Grodziczno Zwiniarz
153 Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Bratuszewo
154 Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Brzozie Lub.
155 Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Krzemieniewo
156 Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Marzęcice
157 Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Nielbark
158 Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Sugajenko
159 Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Tereszewo
160 Nowe Miasto Lubawskie Nowe Miasto Lubawskie Bratian
161 Nowe Miasto Lubawskie Nowe Miasto Lubawskie Chrośle
162 Nowe Miasto Lubawskie Nowe Miasto Lubawskie Gwiździny
163 Nowe Miasto Lubawskie Nowe Miasto Lubawskie Jamielnik
164 Nowe Miasto Lubawskie Nowe Miasto Lubawskie Lekarty
165 Nowe Miasto Lubawskie Nowe Miasto Lubawskie Radomno
166 Nowe Miasto Lubawskie Nowe Miasto Lubawskie Tylice
167 Olecko Kowale Oleckie Kowale Oleckie
168 Olecko Olecko Gąski
169 Olecko Olecko Lenarty
170 Olecko Świętajno Mazury
171 Olecko Świętajno Świętajno
172 Olecko Wieliczki Wieliczki
173 Olsztyn-ziemski Barczewo Barczewko
174 Olsztyn-ziemski Barczewo Barczewo
175 Olsztyn-ziemski Biskupiec Biskupiec
176 Olsztyn-ziemski Biskupiec Botowo
177 Olsztyn-ziemski Biskupiec Kobułty
178 Olsztyn-ziemski Biskupiec Stanclewo
179 Olsztyn-ziemski Dobre Miasto Dobre Miasto
180 Olsztyn-ziemski Dobre Miasto Jesionowo
181 Olsztyn-ziemski Dobre Miasto Orzechowo
182 Olsztyn-ziemski Dobre Miasto Piotraszewo
183 Olsztyn-ziemski Dobre Miasto Praslity
184 Olsztyn-ziemski Dywity Brąswałd
185 Olsztyn-ziemski Dywity Spręcowo
186 Olsztyn-ziemski Dywity Tuławki
187 Olsztyn-ziemski Gietrzwałd Gietrzwałd
188 Olsztyn-ziemski Gietrzwałd Naglady
189 Olsztyn-ziemski Gietrzwałd Sząbruk
190 Olsztyn-ziemski Gietrzwałd Unieszewo
191 Olsztyn-ziemski Jeziorany Derc
192 Olsztyn-ziemski Jeziorany Jeziorany
193 Olsztyn-ziemski Jeziorany Radostowo
194 Olsztyn-ziemski Jeziorany Tłokowo
195 Olsztyn-ziemski Jeziorany Wójtówko
196 Olsztyn-ziemski Jonkowo Jonkowo
197 Olsztyn-ziemski Jonkowo Mątki
198 Olsztyn-ziemski Jonkowo Wrzesina
199 Olsztyn-ziemski Kolno Kruzy
200 Olsztyn-ziemski Olsztynek Olsztynek
201 Olsztyn-ziemski Purda Butryny
202 Olsztyn-ziemski Purda Nowa Wieś
203 Olsztyn-ziemski Purda Purda
204 Olsztyn-ziemski Stawiguda Bartąg
205 Olsztyn-ziemski Stawiguda Gryźliny
206 Olsztyn-ziemski Świątki Gołogóra
207 Olsztyn-ziemski Świątki Kwiecewo
208 Olsztyn-ziemski Świątki Świątki
209 Ostróda Dąbrówno Dąbrówno
210 Ostróda Dąbrówno Samin
211 Ostróda Dąbrówno Tułodziad
212 Ostróda Grunwald Dylewo
213 Ostróda Grunwald Frygnowo
214 Ostróda Grunwald Gierzwałd
215 Ostróda Łukta Florczaki
216 Ostróda Łukta Ględy
217 Ostróda Łukta Łukta
218 Ostróda Łukta Worliny
219 Ostróda Małdyty Jarnołtowo
220 Ostróda Małdyty Małdyty
221 Ostróda Małdyty Wielki Dwór
222 Ostróda Małdyty Zajezierze
223 Ostróda Miłomłyn Liwa
224 Ostróda Miłomłyn Miłomłyn
225 Ostróda Morąg Bogaczewo
226 Ostróda Morąg Bramka
227 Ostróda Morąg Chojnik
228 Ostróda Morąg Jurki
229 Ostróda Morąg Kalnik
230 Ostróda Morąg Królewo
231 Ostróda Morąg Nowy Dwór
232 Ostróda Morąg Żabi Róg
233 Ostróda Ostróda Brzydowo
234 Ostróda Ostróda Durąg
235 Ostróda Ostróda Glaznoty
236 Ostróda Ostróda Idzbark
237 Ostróda Ostróda Ornowo
238 Ostróda Ostróda Pietrzwałd
239 Ostróda Ostróda Reszki
240 Ostróda Ostróda Stare Jabłonki
241 Ostróda Ostróda Turznica
242 Pisz Biała Piska Biała Piska
243 Pisz Biała Piska Kruszewo
244 Pisz Biała Piska Skarżyn
245 Pisz Orzysz Cierzpięty
246 Pisz Orzysz Dąbrówka
247 Pisz Orzysz Góra
248 Pisz Orzysz Odoje
249 Pisz Orzysz Ogródek
250 Pisz Orzysz Okartowo
251 Pisz Orzysz Orzysz
252 Pisz Orzysz Szwejkówko
253 Pisz Pisz Hejdyk
254 Pisz Pisz Liski
255 Pisz Pisz Wiartel
256 Pisz Ruciane Nida Karwica
257 Pisz Ruciane Nida Ukta
258 Pisz Ruciane Nida Wejsuny
259 Szczytno Dźwierzuty Rumy
260 Szczytno Jedwabno Jedwabno
261 Szczytno Jedwabno Szuć
262 Szczytno Pasym Grom
263 Szczytno Pasym Pasym
264 Szczytno Rozogi Dąbrowy
265 Szczytno Rozogi Klon
266 Szczytno Rozogi Rozogi
267 Szczytno Szczytno Gawrzyjałki
268 Szczytno Szczytno Lipowiec
269 Szczytno Szczytno Olszyny
270 Szczytno Szczytno Płozy
271 Szczytno Szczytno Szczytno
272 Szczytno Szczytno Trelkowo
273 Szczytno Świętajno Świętajno
274 Szczytno Wielbark Wesołowo
275 Szczytno Wielbark Wielbark
276 Węgorzewo Pozezdrze Harsz
277 Węgorzewo Pozezdrze Kuty
278 Węgorzewo Pozezdrze Pozezdrze
279 Węgorzewo Węgorzewo Węgielsztyn


Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 1826718